چگونه

چگونه (5)

دوشنبه, 17 اسفند 1394 12:57

آموزش غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل

نوشته شده توسط

غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

اگر شما مشترک اعتباری یا دائمی سیم کارت های ایرانسل هستید و بطور خواسته یا ناخواسته برای تماس های ورودی یا مخاطبین خودتان آهنگ پیشواز فعال کرده اید و حالا به هر دلیل تصمیم گرفته اید آهنگ پیشواز را غیر فعال کنید، این آموزش را دنبال کنید. در این آموزش به شما یاد خواهیم داد  که چطور آهنگ پیشواز ایرانسل را غیر فعال کنید.

 

چهارشنبه, 16 دی 1394 13:01

آموزش نحوه حذف اکانت تلگرام

نوشته شده توسط

آموزش نحوه حذف و غیر فعالسازی اکانت تلگرام

در این آموزش شما را با چگونگی حذف کامل اکانت تلگرام آشنا خواهیم کرد. برای مشاهده تصاویر آموزش با کیفیت بهتر بر روی آنها کلیک کنید.

پنج شنبه, 05 آذر 1394 12:37

رفع مشکل نصب آفیس 2016 روی ویندوز 8.1

نوشته شده توسط

آماده سازی ویندوز 8.1 برای نصب آفیس 2016

در این آموزش تلاش داریم تا شما را با نحوه آماده سازی ویندوز های 8.1 جهت نصب آفیس 2016 آشنا کنیم. اگر شما هم پس از نصب آفیس 2016 بر روی ویندوز 8.1 موقع اجرای آن با پیام های خطای زیر مواجه میشوید این آموزش را دنبال کنید.

Word:

The program cant' start because api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll is missing from your computer.  Try reinstalling the program to fix this problem.

Excel:

The program cant' start because api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll is missing from your computer.  Try reinstalling the program to fix this problem.

Outlook:

The program cant' start because api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing from your computer.  Try reinstalling the program to fix this problem.

Access:

The program cant' start because api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing from your computer.  Try reinstalling the program to fix this problem.

PowerPoint:

The program cant' start because api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing from your computer.  Try reinstalling the program to fix this problem.

 

دوشنبه, 10 آذر 1393 11:33

معنی علامت های G, H+, E, 3G و LTE چیست؟

نوشته شده توسط

نسل های تلفن همراه

چنانچه تا به حال با گوشی های موبایل مبتنی بر سیستم عامل آندروید، آیفون یا ویندوزفون کار کرده باشید به احتمال زیاد یکی از علامت های G, H+, E, 3G و LTE را در گوشه ی راست و بالای صفحه نمایش گوشی تان دیده اید. بعضی وقت ها علامت E ظاهر می شود، بعضی وقت ها علامت 3G و گاهی هم علامت H.

این علامت ها معمولا زمانی که داده های موبایل گوشی خود را روشن کرده باشید ظاهر می شوند. با روشن کردن داده های موبایل (Mobile Data) در واقع به شبکه ی داده ها متصل می شوید و هر کدام از این علامت ها، نمایانگر نوع شبکه ی داده ای است که به آن متصل شده اید. شبکه های داده ای متفاوت، سرعت اتصال به اینترنت بسیار متفاوتی هم در اختیار شما قرار می دهند.

در این مقاله تلاش می کنیم تا شما را با هر کدام از این شبکه های داده ای، سرعت اتصال به اینترنت آنها و کارهایی که می توانید با آنها انجام دهید آشنا کنیم.

گوگل

امروزه به منظور یافتن پاسخ پرسش های سخت و یا حتی ساده ای که داریم زمان زیادی از وقتمان را صرف جستجوهای اینترنتی می کنیم. گاهی هم پیش می آید جستجویی می کنیم که مایلیم آن را خصوصی نگه داریم. برای مثال جستجو برای یافتن توصیه های پزشکی شخصی، یافتن اطلاعات مالی درباره سرمایه گذاری یا هر چیز دیگری که مایل نیستیم دیگران از آن اطلاع یابند. این مسئله هم قابل درک است که برخی کاربران از اینکه بدانند تاریخچه جستجوهایشان در اینترنت و در دستان شخص ثالثی نگهداری میشود احساس خوبی ندارند.

جدیدترین های آندروید

جدیدترین های آموزش زبان فرانسوی

جدیدترین های آموزش زبان انگلیسی

جدیدترین های صوتی

جدیدترین های ویندوزفون

جدیدترین های الگوریتم

جدیدترین های آموزش PHP

جدیدترین های پیامک

ورود

رضایت از بهگذر را به گوش گوگل برسانید
Web Analytics

بیشتر بخوانید

گوشی موبایل اکپریا زد Xperia Z

Sony Xperia Z می خواهد ثابت کند که گل سرسبد خانواده ی آندروید است. این گوشی ترکیب جالبی است از طرحی شیک و تر و تمیز و همچنین عملکردی مبتکرانه (خاصیت ضد آب). اگر یکی از آن را دارید حتما علاقمند هستید بدانید که چگونه باید به بهترین نحو از آن استفاده کنید. ما هم قصد داریم همین کار را انجام دهیم و ویژگی ها و عملکردهایی از این گوشی را آشکار سازیم که در نگاه اول به چشم نمی آیند.

بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید

Windows Phone People

تغییر دادن و اختصاص دادن صدای زنگ جداگانه به هر مخاطب برای بسیاری از کاربران گوشی های تلفن همراه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با دانستن اینکه چه کسی در حال تماس گرفتن با شماست به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که آیا به آن تماس پاسخ بدهید و یا آن را نادیده بگیرید. از همین روی تصمیم گرفتیم تا نحوه ی اختصاص صدای زنگ جداگانه به هر مخاطب را در گوشی های هوشمند تلفن همراه مجهز به سیستم عامل ویندوز فون 8 آموزش دهیم.

بیشتر بخوانید

رضایت از بهگذر را به گوش گوگل برسانید