جمعه, 20 آذر 1394 17:16

آموزش قفل گذاری بر روی برنامه تلگرام

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

آموزش نحوه بازیابی Contact و شماره های حذف شده از تلگرام

در این آموزش شما را با یکی از روش های حفظ حریم خصوصی در تلگرام آشنا خواهیم کرد. اگر دوست ندارید زمانی که گوشی شما دست دیگران است از محتویات گفتگو های شما در برنامه تلگرام مطلع شوند این آموزش را دنبال کنید. در این آموزش شما یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه تلگرام خود را با استفاده از یک رمز چهار رقمی قفل نمایید.

برای شروع کار ابتدا در صفحه چت برنامه تلگرام دکمه منوی این برنامه که به شکل سه خط در بالای صفحه سمت چپ می باشد را لمس کنید تا منوی برنامه تلگرام باز شود.

 صفحه گفتگو برنامه تلگرام

از منوی باز شده گزینه settings را انتخاب و وارد منوی تنظیمات برنامه تلگرام شوید.

منوی همبرگری برنامه تلگرام

در صفحه تنظیمات برنامه به قسمت privacy and security وارد شوید.

صفحه تنظیمات برنامه تلگرام

 در بخش privacy and security گزینه passcode lock را انتخاب کنید و به صفحه تنظیمات مربوط به passcode lock وارد شوید.

صفحه passlock برنامه تلگرام

در صفحه passcode lock دستگیره جلوی عنوان passcode lock را لمس نمایید و این گزینه را فعال کنید. به محض لمس و فعال کردن passcode lock صفحه بعدی مربوط به ورود قفل را مشاهده خواهید کرد.

صفحه فعال سازی passcode lock برنامه تلگرام

همانظور که مشاهده می کنید با لمس دستگیره جلوی passcode lock صفحه ای ظاهر میشود که باید رمز مورد نظر خود را در آن وارد نمایید. در بالای این صفحه دکمه کشویی وجود دارد که در حالت PIN می باشد. اگر نوع رمز خود را بر روی PIN بگذارید رمز شما باید عددی چهار رقمی باشد. به محض وارد کردن چهار رقم عددی در کادر این صفحه به طور اتوماتیک صفحه بعدی برای شما ظاهر خواهد شد. در صورتی که از این منوی نوع رمز خود را password انتخاب نمایید می توانید از هر ترکیب حرف و عددی برای رمز خود استفاده نمایید. در این صورت پس از وارد کردن رمز مورد نظر خود باید دکمه تیک بالای صفحه را لمس کنید تا به مرحله بعدی بروید.

 صفحه ورود passcode برنامه تلگرام

در این صفحه باید رمز عبور که در مرحله قبل وارد کردید را مجددا در کادر مربوطه وارد نمایید و دکمه تیک بالای صفحه را لمس کنید.

صفحه تکرار passcode برنامه تلگرام

همانظور که در تصویر زیر میبینید امکانات مربوط به passcode lock  برنامه تلگرام فعال شده است. توضیحات در مورد این امکانات را در پست های آینده برای شما خواهیم گفت. حالا به صفحه چت برنامه تلگرام خود برگردید.

صفحه passcode فعال در برنامه تلگرام

همانگونه در شکل زیر مشخص است با فعالسازی امکان passcode lock در برنامه تلگرام در بالای صفحه چت، شکل یک قفل نمایان میشود. هنگامی که شما میخواهید از برنامه خارج شوید باید این قفل را لمس کنید تا به حالت بسته تبدیل شود و از برنامه خارج شوید. در صورتی که بدون لمس این قفل از برنامه خارج شوید تلگرام پس از یک ساعت از خروج شما برنامه را قفل خواهد کرد. دقت کنید که اگر قفل را لمس نکنید و به حالت بسته تبدیل ننماید با خروج و ورود مجدد به برنامه تلگرام، در صورتی که از خروجتان بیش از یک ساعت نگذشته باشد، برنامه از شما درخواست رمز عبور نخواهد کرد.

 صفحه گفتگو برنامه تلگرام

در تصویر زیر صفحه درخواست رمز عبور هنگام ورود به برنامه تلگرام را مشاده می نمایید.

 صفحه ورود رمز عبور تلگرام

دقت کنید در صورتی که رمز عبور خود را فراموش نمایید باید برنامه تلگرام خود را حذف و مجددا نصب نمایید که با این کار کلیه سابقه گفتگو های شما در این برنامه از دست خواهد رفت. پس در حفظ و نگهداری از رمز عبور خود کوشا باشید.

موفق باشید.

 

 

 

بازدید 3159 بار آخرین ویرایش در جمعه, 20 آذر 1394 18:02

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

جدیدترین های آندروید

جدیدترین های آموزش زبان فرانسوی

جدیدترین های آموزش زبان انگلیسی

جدیدترین های صوتی

جدیدترین های ویندوزفون

جدیدترین های الگوریتم

جدیدترین های آموزش PHP

جدیدترین های پیامک

ورود

رضایت از بهگذر را به گوش گوگل برسانید
Web Analytics

بیشتر بخوانید

آموزش نحوه تغییر شماره در برنامه واتس آپ (whatsapp) بدون حذف محتویات آن

در این مطلب با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم، در صورتی که میخواهید شماره تلفن خود را تغییر دهید ولی میخواهید محتویات، مخاطبین، گروه ها و محتوای واتس آپ خود را نیز بدون تغییر بر روی شماره جدید خود داشته باشید باید چه کاری را انجام دهید. در این آموزش چگونگی تغییر شماره در واتس آپ را به شما یاد خواهیم داد.

بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید

رضایت از بهگذر را به گوش گوگل برسانید