آموزش زبان فرانسوی (301)

آموزش زبان فرانسوی در قالب دستورزبان (گرامر) زبان فرانسه، تلفظ لغات و اصطلاحات زبان فرانسه، واژه نامه زبان فرانسه، ضرب المثل ها و اصطلاحات زبان فرانسه، اس ام اس و پیامک به زبان فرانسه و به همراه فایل های صوتی و شنیداری.

زبان فرانسوی زبان مادری 136 میلیون نفر در سراسر جهان است. حدود 190 میلیون نفر هم زبان فرانسوی را بعنوان زبان دوم صحبت می کنند و همچنین بیش از 200 میلیون نفر هم آن را بعنوان زبان دوم اکتسابی استفاده می کنند. بسیاری بر این باورند که زبان فرانسوی زبان عشق می نامند. شاید بخشی از دلیل آن ساده بودن کلمات و عبارت ها در زبان فرانسوی باشد و بخشی دیگر نیز در لطافت و نرمی بیان و گویش آن نهفته باشد.

اگر شما نیز به دنبال یادگیری زبان فرانسه هستید و یا همینک در حال یادگرفتن این زبان عاشقانه می باشید، می توانید دوره آموزش زبان فرانسه بهگذر را دنبال کنید. ما تلاش کردیم تا مطالب پراکنده از سطح وب را جمع آوری کرده و بطور یکجا در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم مطالب آموزشی دوره آموزش زبان بهگذر بتواند در یادگیری هر چه بهتر زبان فرانسوی به شما کمک کند. از شما نیز تقاضا می کنیم تا نقطه نظرات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید و همچنین می توانید سؤالات خود را در بخش نظرات هر پست آموزشی مطرح کنید.

چهارشنبه, 03 شهریور 1395 13:27

صفت تفضیلی (برتر) و مقایسه ای در دستور زبان فرانسوی

نوشته شده توسط

آموزش دستور زبان فرانسه

در این مطلب آموزشی از سری آموزش دستور زبان فرانسه بهگذر به آموزش صفات تفضیلی و مقایسه ای در زبان فرانسه می پردازیم. در دستور زبان به صفت یا قیدی که نشان‌دهندهٔ ویژگی یا کیفیت بیشتر و برتر یک شخص، چیز یا موجودیت نسبت به موردی دیگر باشد صفت برتر یا صفت تفضیلی گفته می‌شود. در زبان فارسی برای نشان دادن صفت برتر یا تفضیلی، پسوند "تر" را به صفت اضافه می کنیم. برای مثال "علی بلندتر از رضا است".

در این مطلب یاد می گیرید که چطور در زبان فرانسه صفت برتر (تفضیلی) یا همسنجشی - مقایسه ای (Comparative) بسازید و همچنین چگونه دو اسم را از نظر تعدادی یا مقداری با هم مقایسه کنید.

داستان کوتاه فرانسوی Les Trois Petits Cochons

یکی از شیوه های افزایش توانایی در یادگیری زبان جدید استفاده از داستان های کوتاه آن زبان می باشد. در این پست برای افزایش توان زبان فرانسه شما داستان کوتاهی از زبان فرانسه با نام Les Trois Petits Cochons (THE THREE LITTLE PIGS) - "سه خوک کوچک "را به همراه ترجمه انگلیسی و فارسی آن برای درک بیشتر و همچنین فایل های صوتی داستان برای افزایش توانایی تلفظ را قرار داده ایم. امیدواریم که از آن لذت ببرید.
 
سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 15:42

مکالمه زبان فرانسه - مشورت دادن به همکار

نوشته شده توسط

آموزش مکالمه زبان فرانسه بهگذر

در این مطلب آموزشی از سری آموزش مکالمه زبان فرانسه بهگذر در مکالمه استقبال از مشتری خواندیم که خانم بوگراب مدیر یک شرکت فرانسوی در حال تدارک مقدمات استقبال از مدیر شرکت ژاپنی سوزوکی است و این اقدام را به یکی از کارکنان خود به نام سباستین سپرده. حالا سباستین دارد بر سر این موضوع با یکی از همکارانش - مگی - صحبت می کند و از او می خواهد که در انجام این کار به او مشورت دهد. برای مشاهده متن مکالمه به همراه ترجمه فارسی و همچنین دریافت فایل صوتی مکالمه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

یکشنبه, 22 فروردين 1395 14:37

تو و شما به زبان فرانسوی

نوشته شده توسط

آموزش دستور زبان فرانسه

در زبان فرانسوی راه های درست و غلطی برای مخاطب قرار دادن افراد وجود دارد و از این نظر بسیار شبیه به زبان فارسی است. به عبارت دیگر بسته به موقعیتی که در آن قرار گرفتید و بسته به مخاطب تان می بایست او را "تو" (tu) و یا "شما" (vous) خطاب کنید. حتما توجه داشته باشید که کاربرد اشتباه این دو ضمیر می تواند از شما شخصیت بی ادبی در ذهن مخاطب به جا بگذارد.

در این مطلب یاد می گیرید که چطور از دو ضمیر "تو" (tu) و "شما" (vous) به درستی استفاده کنید.

دوشنبه, 09 فروردين 1395 14:38

ساختار ( venir de + مصدر فعل ) در دستور زبان فرانسه

نوشته شده توسط

آموزش دستور زبان فرانسه

در این مطلب از سری آموزش زبان فرانسه بهگذر شما را با ساختار ( venir de + مصدر فعل ) در گرامر زبان فرانسه آشنا می کنیم. این ساختار را در دستور زبان فرانسوی le passé récent (گذشته تازه) می نامند.

عبارت ( venir de + مصدر فعل )  در زبان فرانسه بر انجام کاری که به تازگی انجام شده است دلالت می کند. گرچه در این ساختار فعل venir را در زمان حال صرف می کنیم اما معنای کلی عبارت به زمان گذشته  برمی گردد. معنای تحت اللفظی عبارت ( venir de + مصدر فعل ) می شود: "از انجام دادن کاری آمدن". پس از venir de می بایست فعل اصلی را به صورت مصدر به کار ببریم.

پنج شنبه, 05 فروردين 1395 16:58

متن کوتاه به زبان فرانسه - پاریس

نوشته شده توسط

آموزش روخوانی زبان فرانسه بهگذر

در این مطلب آموزشی از سری آموزش روخوانی زبان فرانسه بهگذر متن کوتاه دیگری را با عنوان "پاریس" برای شما آماده کرده ایم. این متن همان طور که از نامش پیداست به توصیف یشهر پاریس، پایتخت کشور فرانسه می پردازد. برای مشاهده این متن به زبان فرانسه به همراه ترجمه فارسی و همچنین دریافت فایل صوتی این نامه به ادامه مطلب مراجعه کنید. فایل صوتی این متن با دو سرعت آهسته و معمولی موجود است.

سه شنبه, 03 فروردين 1395 13:02

مکالمه زبان فرانسه - استقبال از مشتری

نوشته شده توسط

آموزش مکالمه زبان فرانسه بهگذر

در این مطلب آموزشی از سری آموزش مکالمه زبان فرانسه بهگذر مکالمه بین سباستین و مدیر شرکت را برای شما آماده کرده ایم که در حال تدارک مقدمات استقبال از مدیر شرکت ژاپنی سوزوکی هستند. برای مشاهده متن مکالمه به همراه ترجمه فارسی و همچنین دریافت فایل صوتی مکالمه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پنج شنبه, 20 اسفند 1394 13:48

مکالمه زبان فرانسه - کلمات اختصاری و مخفف

نوشته شده توسط

آموزش مکالمه زبان فرانسه بهگذر

در این مطلب آموزشی از سری آموزش مکالمه زبان فرانسه بهگذر مکالمه بین گرگ و نائو را برای شما آماده کرده ایم. معلم نائو تکلیفی درباره کلمات اختصاری و مخفف به او داده است. برای مشاهده متن مکالمه به همراه ترجمه فارسی و همچنین دریافت فایل صوتی مکالمه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

شنبه, 15 اسفند 1394 20:40

هتل و رزو اتاق به زبان فرانسوی

نوشته شده توسط

واژه ها، عبارت ها و اصطلاحات مرتبط با هتل و رزو اتاق در هتل به زبان فرانسوی

در این مطلب آموزشی از سری آموزش زبان فرانسه بهگذر شما را با واژه ها، عبارت ها و اصطلاحات مرتبط با هتل و رزو اتاق در هتل به زبان فرانسوی آشنا می کنیم.

پنج شنبه, 13 اسفند 1394 19:38

مکالمه زبان فرانسه - بعد از گردش

نوشته شده توسط

آموزش مکالمه زبان فرانسه بهگذر

در این مطلب آموزشی از سری آموزش مکالمه زبان فرانسه بهگذر مکالمه بین آقای والانس و نائوکو را برای شما آماده کرده ایم. ناکائو به همراه بچه های مدرسه به گردش رفته و حالا بعد از برگشتن به خانه در حال تعریف کردن برای آقای والانس است. برای مشاهده متن مکالمه به همراه ترجمه فارسی و همچنین دریافت فایل صوتی مکالمه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صفحه1 از31

جدیدترین های آندروید

جدیدترین های آموزش زبان فرانسوی

جدیدترین های آموزش زبان انگلیسی

جدیدترین های صوتی

جدیدترین های ویندوزفون

جدیدترین های الگوریتم

جدیدترین های آموزش PHP

جدیدترین های پیامک

ورود

رضایت از بهگذر را به گوش گوگل برسانید

بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید

Window Phone 8 Internet Explorer 

در این نوشتار نحوه ی فعال سازی اینترنت جی پی آر اس gprs سیم کارت های همراه اول، ایرانسل و 3G رایتل را در گوشی های موبایل مجهز به سیستم عامل ویندو فون 8 و به صورت تصویری آموزش می دهیم.  گوشی که در این آموزش از آن استفاده کردیم مدل Lumia 520 از شرکت نوکیا دارای نسخه Windows Phone 8 بود. البته اگر شما گوشی دیگری از این خانواده را در اختیار دارید نگران نشوید. روند فعال سازی در همه ی نسخه های ویندوز فون 8 تقریبا یکسان است.

بیشتر بخوانید

رضایت از بهگذر را به گوش گوگل برسانید